Barion Pixel

Balaton-átevezés 2020 futam nevezései

Rajtszám Tagok Hajó típusa Hajóegység neve
1 Bálint Zsolt, Derzsó Diána Vegyes csapat / Kenu Kormoranok
Bálint Zsolt, Derzsó Diána
Rajtszám: 1
Hajó típusa: Vegyes csapat / Kenu
Hajóegység neve: Kormoranok
2 Kalocsai Csaba Férfi / SUP Gladiator Pro 12.6
Kalocsai Csaba
Rajtszám: 2
Hajó típusa: Férfi / SUP
Hajóegység neve: Gladiator Pro 12.6
3 Hegedüs Babett Női / SUP Vizicsibe
Hegedüs Babett
Rajtszám: 3
Hajó típusa: Női / SUP
Hajóegység neve: Vizicsibe
4 Hegedűs Dóra Női / SUP Szápp
Hegedűs Dóra
Rajtszám: 4
Hajó típusa: Női / SUP
Hajóegység neve: Szápp
6 Láving Andrea Női / SUP Andida
Láving Andrea
Rajtszám: 6
Hajó típusa: Női / SUP
Hajóegység neve: Andida
7 Rabi Krisztina Női / SUP Rozi
Rabi Krisztina
Rajtszám: 7
Hajó típusa: Női / SUP
Hajóegység neve: Rozi
8 Sági Gábor Férfi / SUP Aqua inc
Sági Gábor
Rajtszám: 8
Hajó típusa: Férfi / SUP
Hajóegység neve: Aqua inc
9 Balla László Férfi / SUP Ballalaci
Balla László
Rajtszám: 9
Hajó típusa: Férfi / SUP
Hajóegység neve: Ballalaci
10 Albrecht Niké, Stadler Adél Vegyes csapat / Kajak A legnyugvó napnak is van ereje
Albrecht Niké, Stadler Adél
Rajtszám: 10
Hajó típusa: Vegyes csapat / Kajak
Hajóegység neve: A legnyugvó napnak is van ereje
11 Havadi-Nagy Endre Férfi / SUP Havadi01
Havadi-Nagy Endre
Rajtszám: 11
Hajó típusa: Férfi / SUP
Hajóegység neve: Havadi01
12 Havadi-Nagy Bálint Férfi / SUP Havadi02
Havadi-Nagy Bálint
Rajtszám: 12
Hajó típusa: Férfi / SUP
Hajóegység neve: Havadi02
13 Jahola Lucia Női / SUP SUPer
Jahola Lucia
Rajtszám: 13
Hajó típusa: Női / SUP
Hajóegység neve: SUPer
14 Lakat Róbert, Rácz András Vegyes csapat / Kajak SALTEaM
Lakat Róbert, Rácz András
Rajtszám: 14
Hajó típusa: Vegyes csapat / Kajak
Hajóegység neve: SALTEaM
15 Kalovits Gábor Férfi / SUP Pánik
Kalovits Gábor
Rajtszám: 15
Hajó típusa: Férfi / SUP
Hajóegység neve: Pánik
16 Cseh József Férfi / SUP Suhanó
Cseh József
Rajtszám: 16
Hajó típusa: Férfi / SUP
Hajóegység neve: Suhanó
17 Kolb Judit Női / Kajak 1 Kolb Jucus
Kolb Judit
Rajtszám: 17
Hajó típusa: Női / Kajak 1
Hajóegység neve: Kolb Jucus
19 Fodor Péter Milán , Salamon Katalin Vegyes csapat / Kajak f.r.i.e.n.d.s
Fodor Péter Milán , Salamon Katalin
Rajtszám: 19
Hajó típusa: Vegyes csapat / Kajak
Hajóegység neve: f.r.i.e.n.d.s
20 Horváth I. Gábor Férfi / SUP Japán Lada
Horváth I. Gábor
Rajtszám: 20
Hajó típusa: Férfi / SUP
Hajóegység neve: Japán Lada
21 Gergics Júlia Női / SUP Julcsi
Gergics Júlia
Rajtszám: 21
Hajó típusa: Női / SUP
Hajóegység neve: Julcsi
22 Ozsváth Norbert Férfi / Kajak 1 Ozsi90
Ozsváth Norbert
Rajtszám: 22
Hajó típusa: Férfi / Kajak 1
Hajóegység neve: Ozsi90
23 Takács Zsolt Férfi / SUP WhatSUPPP
Takács Zsolt
Rajtszám: 23
Hajó típusa: Férfi / SUP
Hajóegység neve: WhatSUPPP
24 Kecskeméti Szilvia Női / SUP Airsense1983
Kecskeméti Szilvia
Rajtszám: 24
Hajó típusa: Női / SUP
Hajóegység neve: Airsense1983
25 Balkó Zoltán Férfi / SUP Aircruiser1980
Balkó Zoltán
Rajtszám: 25
Hajó típusa: Férfi / SUP
Hajóegység neve: Aircruiser1980
26 Herk Laura Női / SUP SUPport
Herk Laura
Rajtszám: 26
Hajó típusa: Női / SUP
Hajóegység neve: SUPport
27 Benke Ákos Férfi / Kajak 1 HETYETYE
Benke Ákos
Rajtszám: 27
Hajó típusa: Férfi / Kajak 1
Hajóegység neve: HETYETYE
28 Varga Mónika Női / SUP Asvajoga
Varga Mónika
Rajtszám: 28
Hajó típusa: Női / SUP
Hajóegység neve: Asvajoga
29 Dr. Lukács Éva Fruzsina Női / SUP zelstine
Dr. Lukács Éva Fruzsina
Rajtszám: 29
Hajó típusa: Női / SUP
Hajóegység neve: zelstine
30 Dalos Dominik, Fésűs Krisztián Vegyes csapat / Kajak Guinness
Dalos Dominik, Fésűs Krisztián
Rajtszám: 30
Hajó típusa: Vegyes csapat / Kajak
Hajóegység neve: Guinness
31 Lívia Básti Női / SUP Zigi
Lívia Básti
Rajtszám: 31
Hajó típusa: Női / SUP
Hajóegység neve: Zigi
32 Trieb Tamás Férfi / SUP Rió
Trieb Tamás
Rajtszám: 32
Hajó típusa: Férfi / SUP
Hajóegység neve: Rió
33 Dobák Péter, Kirilla Réka, Sopisz Aposztolisz Vegyes csapat / Kenu Apacsok
Dobák Péter, Kirilla Réka, Sopisz Aposztolisz
Rajtszám: 33
Hajó típusa: Vegyes csapat / Kenu
Hajóegység neve: Apacsok
34 Farkas András Férfi / SUP MAU
Farkas András
Rajtszám: 34
Hajó típusa: Férfi / SUP
Hajóegység neve: MAU
35 Bundschu Georgina Női / Egyéb evezős egyes Gina
Bundschu Georgina
Rajtszám: 35
Hajó típusa: Női / Egyéb evezős egyes
Hajóegység neve: Gina
36 Piti Zoltán Férfi / Egyéb evezős egyes Zol
Piti Zoltán
Rajtszám: 36
Hajó típusa: Férfi / Egyéb evezős egyes
Hajóegység neve: Zol
38 Váradi Eszter Női / SUP Movin' Cruisin
Váradi Eszter
Rajtszám: 38
Hajó típusa: Női / SUP
Hajóegység neve: Movin' Cruisin
40 Berhidai Magdolna Női / Kajak 1 Ebeháki
Berhidai Magdolna
Rajtszám: 40
Hajó típusa: Női / Kajak 1
Hajóegység neve: Ebeháki
41 Zábrák Zétény, Zábrák Tamás Vegyes csapat / Kajak Zoknistyúk
Zábrák Zétény, Zábrák Tamás
Rajtszám: 41
Hajó típusa: Vegyes csapat / Kajak
Hajóegység neve: Zoknistyúk
43 Lőrincz-Kabók Lídia Női / SUP SharpLeg1.0
Lőrincz-Kabók Lídia
Rajtszám: 43
Hajó típusa: Női / SUP
Hajóegység neve: SharpLeg1.0
44 Balaai Zoltán Férfi / SUP Balasi
Balaai Zoltán
Rajtszám: 44
Hajó típusa: Férfi / SUP
Hajóegység neve: Balasi
45 Márta Gábor, Spellenberg Gábor Vegyes csapat / Kajak Gábor Gábor
Márta Gábor, Spellenberg Gábor
Rajtszám: 45
Hajó típusa: Vegyes csapat / Kajak
Hajóegység neve: Gábor Gábor
46 Borovics Károly Férfi / Kajak 1 gyöki 2
Borovics Károly
Rajtszám: 46
Hajó típusa: Férfi / Kajak 1
Hajóegység neve: gyöki 2
47 Somogyi Krisztián Férfi / Kajak 1 Citriani
Somogyi Krisztián
Rajtszám: 47
Hajó típusa: Férfi / Kajak 1
Hajóegység neve: Citriani
48 Somogyi Luca Panna, Takács Emma Vegyes csapat / Kajak Vitál Vidrák
Somogyi Luca Panna, Takács Emma
Rajtszám: 48
Hajó típusa: Vegyes csapat / Kajak
Hajóegység neve: Vitál Vidrák
50 Hatos Norbert, Tóth Szabolcs Vegyes csapat / Kajak NemTréFa
Hatos Norbert, Tóth Szabolcs
Rajtszám: 50
Hajó típusa: Vegyes csapat / Kajak
Hajóegység neve: NemTréFa
51 Czirják Ráhel Női / SUP Team Mwamba
Czirják Ráhel
Rajtszám: 51
Hajó típusa: Női / SUP
Hajóegység neve: Team Mwamba
52 Horváth Gergely Dániel Férfi / Kajak 1 Lilla
Horváth Gergely Dániel
Rajtszám: 52
Hajó típusa: Férfi / Kajak 1
Hajóegység neve: Lilla
53 Horváth Bence Férfi / Kajak 1 Marcell
Horváth Bence
Rajtszám: 53
Hajó típusa: Férfi / Kajak 1
Hajóegység neve: Marcell
54 Brosch Barbara Női / Egyéb evezős egyes BB
Brosch Barbara
Rajtszám: 54
Hajó típusa: Női / Egyéb evezős egyes
Hajóegység neve: BB
56 Budai Kinga, Varga Antal Vegyes csapat / Kajak Santa Maria
Budai Kinga, Varga Antal
Rajtszám: 56
Hajó típusa: Vegyes csapat / Kajak
Hajóegység neve: Santa Maria
57 Donáth Ernő Férfi / Kajak 1 Ötvenkilencperc
Donáth Ernő
Rajtszám: 57
Hajó típusa: Férfi / Kajak 1
Hajóegység neve: Ötvenkilencperc
58 Filó Erika Női / SUP BE STRONG
Filó Erika
Rajtszám: 58
Hajó típusa: Női / SUP
Hajóegység neve: BE STRONG
59 Várallyay György Férfi / SUP vgyorgy13
Várallyay György
Rajtszám: 59
Hajó típusa: Férfi / SUP
Hajóegység neve: vgyorgy13
60 Kepenyes András Férfi / SUP Kepi
Kepenyes András
Rajtszám: 60
Hajó típusa: Férfi / SUP
Hajóegység neve: Kepi
61 Bakos Krisztián Férfi / Kajak 1 Capt. Findus
Bakos Krisztián
Rajtszám: 61
Hajó típusa: Férfi / Kajak 1
Hajóegység neve: Capt. Findus
62 Kelemen András, Kelemen Botond Vegyes csapat / Kajak Prodigy
Kelemen András, Kelemen Botond
Rajtszám: 62
Hajó típusa: Vegyes csapat / Kajak
Hajóegység neve: Prodigy
63 Szabó Koppany Férfi / Kajak 1 Tuktu1
Szabó Koppany
Rajtszám: 63
Hajó típusa: Férfi / Kajak 1
Hajóegység neve: Tuktu1
67 Makovinyi Zoltán Férfi / Kajak 1 Majosfénye
Makovinyi Zoltán
Rajtszám: 67
Hajó típusa: Férfi / Kajak 1
Hajóegység neve: Majosfénye
69 Udvari Tibor Férfi / Kajak 1 kiskajak
Udvari Tibor
Rajtszám: 69
Hajó típusa: Férfi / Kajak 1
Hajóegység neve: kiskajak
70 Pongrácz Gábor Férfi / Kajak 1 ehunevazze
Pongrácz Gábor
Rajtszám: 70
Hajó típusa: Férfi / Kajak 1
Hajóegység neve: ehunevazze
71 Kilbinger Miklós Férfi / Kajak 1 Ádám
Kilbinger Miklós
Rajtszám: 71
Hajó típusa: Férfi / Kajak 1
Hajóegység neve: Ádám
72 Fodorné Varga Andrea Női / Kajak 1 Chloe
Fodorné Varga Andrea
Rajtszám: 72
Hajó típusa: Női / Kajak 1
Hajóegység neve: Chloe
73 Cserháti Gábor Férfi / SUP Dreamliner
Cserháti Gábor
Rajtszám: 73
Hajó típusa: Férfi / SUP
Hajóegység neve: Dreamliner
74 Hamál Dávid, Hamál Gergő, Hamál Hella, Hamál Libor Ferenc Vegyes csapat / Egyéb evezős csapat Idén vihar nélkül :)
Hamál Dávid, Hamál Gergő, Hamál Hella, Hamál Libor Ferenc
Rajtszám: 74
Hajó típusa: Vegyes csapat / Egyéb evezős csapat
Hajóegység neve: Idén vihar nélkül :)
76 Laki Éva, Ungár Bence Vegyes csapat / Kajak Vica és Bence
Laki Éva, Ungár Bence
Rajtszám: 76
Hajó típusa: Vegyes csapat / Kajak
Hajóegység neve: Vica és Bence
77 Dobrás Éva, Dobrás Imre Vegyes csapat / Kajak Lelle-Excursion
Dobrás Éva, Dobrás Imre
Rajtszám: 77
Hajó típusa: Vegyes csapat / Kajak
Hajóegység neve: Lelle-Excursion
78 Bartók Levente Szabolcs Férfi / Kajak 1 Tax(i) and Customs
Bartók Levente Szabolcs
Rajtszám: 78
Hajó típusa: Férfi / Kajak 1
Hajóegység neve: Tax(i) and Customs
79 Dr. Bajtai Miklós Férfi / Kajak 1 Süllyedő bálna
Dr. Bajtai Miklós
Rajtszám: 79
Hajó típusa: Férfi / Kajak 1
Hajóegység neve: Süllyedő bálna
80 Szőke Viktória, Szőke Zoltán Vegyes csapat / Kajak Viharvadászok
Szőke Viktória, Szőke Zoltán
Rajtszám: 80
Hajó típusa: Vegyes csapat / Kajak
Hajóegység neve: Viharvadászok
81 Élő Kata, Sléber Judit Vegyes csapat / Kajak Flightning girls
Élő Kata, Sléber Judit
Rajtszám: 81
Hajó típusa: Vegyes csapat / Kajak
Hajóegység neve: Flightning girls
82 Dankó Péter, Glatz Viktor Vegyes csapat / Kajak Old Danube
Dankó Péter, Glatz Viktor
Rajtszám: 82
Hajó típusa: Vegyes csapat / Kajak
Hajóegység neve: Old Danube
83 Lengyel László Férfi / Kajak 1 Discovery
Lengyel László
Rajtszám: 83
Hajó típusa: Férfi / Kajak 1
Hajóegység neve: Discovery
84 kolb tamás Férfi / SUP Mistral M2
kolb tamás
Rajtszám: 84
Hajó típusa: Férfi / SUP
Hajóegység neve: Mistral M2
85 Bita László, Zimonyi Csaba, Zimonyiné Böcskey Noémi Vegyes csapat / Kenu Csiga
Bita László, Zimonyi Csaba, Zimonyiné Böcskey Noémi
Rajtszám: 85
Hajó típusa: Vegyes csapat / Kenu
Hajóegység neve: Csiga
86 Szalmer Tibor Férfi / Kajak 1 Treffti
Szalmer Tibor
Rajtszám: 86
Hajó típusa: Férfi / Kajak 1
Hajóegység neve: Treffti
87 Pajor Péter Férfi / Kajak 1 Seabird
Pajor Péter
Rajtszám: 87
Hajó típusa: Férfi / Kajak 1
Hajóegység neve: Seabird
88 Almás József , Bocz Judit, Farkas Diána, Fülöp Ágnes, Gorácz Éva, Gregor Géza, Gregor Soós Ágnes, Janovszky József, Kreznár Mónika, Máté Gábor, Rajna Julianna, Tábori Krisztián, Urbán Csaba, Varga Diána, Varga József, Vargáné Nagy Szilvia, Zalavári Zsolt Vegyes csapat / Sárkányhajó 20-as Klimax Dragons
Almás József , Bocz Judit, Farkas Diána, Fülöp Ágnes, Gorácz Éva, Gregor Géza, Gregor Soós Ágnes, Janovszky József, Kreznár Mónika, Máté Gábor, Rajna Julianna, Tábori Krisztián, Urbán Csaba, Varga Diána, Varga József, Vargáné Nagy Szilvia, Zalavári Zsolt
Rajtszám: 88
Hajó típusa: Vegyes csapat / Sárkányhajó 20-as
Hajóegység neve: Klimax Dragons
89 Molnár János Férfi / Kajak 1 Durbincs
Molnár János
Rajtszám: 89
Hajó típusa: Férfi / Kajak 1
Hajóegység neve: Durbincs
90 Polyák Iván, Polyák Virág Vegyes csapat / Kajak Apa és lánya
Polyák Iván, Polyák Virág
Rajtszám: 90
Hajó típusa: Vegyes csapat / Kajak
Hajóegység neve: Apa és lánya
91 Boncz Gabor Férfi / SUP Szappan
Boncz Gabor
Rajtszám: 91
Hajó típusa: Férfi / SUP
Hajóegység neve: Szappan
92 Kovács János Férfi / Kajak 1 Nyíl
Kovács János
Rajtszám: 92
Hajó típusa: Férfi / Kajak 1
Hajóegység neve: Nyíl
93 Kovácsné Hangyál Lujza Női / Kajak 1 Run
Kovácsné Hangyál Lujza
Rajtszám: 93
Hajó típusa: Női / Kajak 1
Hajóegység neve: Run
94 Kovács Dániel Férfi / SUP Wolfy
Kovács Dániel
Rajtszám: 94
Hajó típusa: Férfi / SUP
Hajóegység neve: Wolfy
95 Viski Gábor Albert Férfi / Kajak 1 Viski
Viski Gábor Albert
Rajtszám: 95
Hajó típusa: Férfi / Kajak 1
Hajóegység neve: Viski
96 Bódis Máté , Bódis Csongor Vegyes csapat / Kajak BODIS TEAM
Bódis Máté , Bódis Csongor
Rajtszám: 96
Hajó típusa: Vegyes csapat / Kajak
Hajóegység neve: BODIS TEAM
97 Tóth Zoltán, Tóth-Somogyi Hedvig Vegyes csapat / Egyéb evezős csapat Hobie
Tóth Zoltán, Tóth-Somogyi Hedvig
Rajtszám: 97
Hajó típusa: Vegyes csapat / Egyéb evezős csapat
Hajóegység neve: Hobie
98 Bőhm Zoltán Férfi / Kajak 1 NIDAVEL FIVE
Bőhm Zoltán
Rajtszám: 98
Hajó típusa: Férfi / Kajak 1
Hajóegység neve: NIDAVEL FIVE
99 dr. Tóth-Szabó Lajos, dr. Tóth-Szabóné Vangyia Mónika Vegyes csapat / Kajak Kormi
dr. Tóth-Szabó Lajos, dr. Tóth-Szabóné Vangyia Mónika
Rajtszám: 99
Hajó típusa: Vegyes csapat / Kajak
Hajóegység neve: Kormi
100 Kiss Julianna, Marosi Patrik Vegyes csapat / Kajak Csak a Julcsi fog evezni
Kiss Julianna, Marosi Patrik
Rajtszám: 100
Hajó típusa: Vegyes csapat / Kajak
Hajóegység neve: Csak a Julcsi fog evezni
101 Bodnár Karina, Kóder Tamás Vegyes csapat / Kajak Lugaretzia
Bodnár Karina, Kóder Tamás
Rajtszám: 101
Hajó típusa: Vegyes csapat / Kajak
Hajóegység neve: Lugaretzia
102 Ákos Péter Férfi / SUP Marinart
Ákos Péter
Rajtszám: 102
Hajó típusa: Férfi / SUP
Hajóegység neve: Marinart
103 Virág Endre Férfi / SUP Mákvirág
Virág Endre
Rajtszám: 103
Hajó típusa: Férfi / SUP
Hajóegység neve: Mákvirág
104 Suchman Péter , Takács Lili Vegyes csapat / Kajak 215
Suchman Péter , Takács Lili
Rajtszám: 104
Hajó típusa: Vegyes csapat / Kajak
Hajóegység neve: 215
105 Máthé Zoltán, Máthéné Varga Anikó Vegyes csapat / Kajak Mártogatók
Máthé Zoltán, Máthéné Varga Anikó
Rajtszám: 105
Hajó típusa: Vegyes csapat / Kajak
Hajóegység neve: Mártogatók
106 Molnár Andrea Női / Egyéb evezős egyes Andi
Molnár Andrea
Rajtszám: 106
Hajó típusa: Női / Egyéb evezős egyes
Hajóegység neve: Andi
107 Békési György Férfi / Kajak 1 messzigyurka
Békési György
Rajtszám: 107
Hajó típusa: Férfi / Kajak 1
Hajóegység neve: messzigyurka
108 Kurucsó Elek Férfi / Kajak 1 Gollam
Kurucsó Elek
Rajtszám: 108
Hajó típusa: Férfi / Kajak 1
Hajóegység neve: Gollam
109 Fenyő Ágnes, Fenyő Balázs Vegyes csapat / Kenu Tobozok
Fenyő Ágnes, Fenyő Balázs
Rajtszám: 109
Hajó típusa: Vegyes csapat / Kenu
Hajóegység neve: Tobozok
110 Gácsi Anna, Siklósi Viktória Vegyes csapat / Kajak Sisters
Gácsi Anna, Siklósi Viktória
Rajtszám: 110
Hajó típusa: Vegyes csapat / Kajak
Hajóegység neve: Sisters
111 Dr. Szijártó Erika Anett, Szabolcsi Viktor Vegyes csapat / Kajak Macskacápák
Dr. Szijártó Erika Anett, Szabolcsi Viktor
Rajtszám: 111
Hajó típusa: Vegyes csapat / Kajak
Hajóegység neve: Macskacápák
112 Szeleczky Béla Férfi / Kajak 1 BB
Szeleczky Béla
Rajtszám: 112
Hajó típusa: Férfi / Kajak 1
Hajóegység neve: BB
113 Szűts Péter Férfi / Kajak 1 PetiPoint
Szűts Péter
Rajtszám: 113
Hajó típusa: Férfi / Kajak 1
Hajóegység neve: PetiPoint
114 Debreceni János Férfi / SUP Suprafel
Debreceni János
Rajtszám: 114
Hajó típusa: Férfi / SUP
Hajóegység neve: Suprafel
115 Palkó Szilvia, Berényi Nikolett, Horváthné Szalay Andrea, Tóth Ágnes Vegyes csapat / Kenu Hajótöröttek
Palkó Szilvia, Berényi Nikolett, Horváthné Szalay Andrea, Tóth Ágnes
Rajtszám: 115
Hajó típusa: Vegyes csapat / Kenu
Hajóegység neve: Hajótöröttek
117 Orbán Attila Férfi / Kajak 1 Disco
Orbán Attila
Rajtszám: 117
Hajó típusa: Férfi / Kajak 1
Hajóegység neve: Disco
118 Kiss Kata, Lábas Bence Vegyes csapat / Kajak Ovális Keksz
Kiss Kata, Lábas Bence
Rajtszám: 118
Hajó típusa: Vegyes csapat / Kajak
Hajóegység neve: Ovális Keksz
119 Bujna Hajnalka Női / SUP Szami
Bujna Hajnalka
Rajtszám: 119
Hajó típusa: Női / SUP
Hajóegység neve: Szami
120 Laczkó Tibor, Vámosi Richárd Vegyes csapat / Kajak Habfaló
Laczkó Tibor, Vámosi Richárd
Rajtszám: 120
Hajó típusa: Vegyes csapat / Kajak
Hajóegység neve: Habfaló
121 Bán Regő Férfi / Kajak 1 Lenge
Bán Regő
Rajtszám: 121
Hajó típusa: Férfi / Kajak 1
Hajóegység neve: Lenge
122 Meichl Mátyás, Sebestyén Krisztina Vegyes csapat / Kajak MMSK
Meichl Mátyás, Sebestyén Krisztina
Rajtszám: 122
Hajó típusa: Vegyes csapat / Kajak
Hajóegység neve: MMSK
123 Mező Attila Férfi / Kajak 1 Project done
Mező Attila
Rajtszám: 123
Hajó típusa: Férfi / Kajak 1
Hajóegység neve: Project done
124 Téglás Janos Férfi / Kajak 1 MOLNAROCK
Téglás Janos
Rajtszám: 124
Hajó típusa: Férfi / Kajak 1
Hajóegység neve: MOLNAROCK
125 Nagy Gábor Férfi / SUP Red Elite MSL
Nagy Gábor
Rajtszám: 125
Hajó típusa: Férfi / SUP
Hajóegység neve: Red Elite MSL
126 Szlávik Gábor Férfi / Kajak 1 Hajó
Szlávik Gábor
Rajtszám: 126
Hajó típusa: Férfi / Kajak 1
Hajóegység neve: Hajó
128 Hambalkó Ágnes, Hambalkó János Vegyes csapat / Kajak Titanic
Hambalkó Ágnes, Hambalkó János
Rajtszám: 128
Hajó típusa: Vegyes csapat / Kajak
Hajóegység neve: Titanic
129 Budai Miklós Férfi / SUP Kék Villám
Budai Miklós
Rajtszám: 129
Hajó típusa: Férfi / SUP
Hajóegység neve: Kék Villám
130 Nagy Zoltán, Nagy Zoltán Vegyes csapat / Egyéb evezős csapat Big Stars
Nagy Zoltán, Nagy Zoltán
Rajtszám: 130
Hajó típusa: Vegyes csapat / Egyéb evezős csapat
Hajóegység neve: Big Stars
131 Horváth Ilona Női / SUP Tibi csoki
Horváth Ilona
Rajtszám: 131
Hajó típusa: Női / SUP
Hajóegység neve: Tibi csoki
132 Pável László Férfi / SUP Caorle
Pável László
Rajtszám: 132
Hajó típusa: Férfi / SUP
Hajóegység neve: Caorle
133 Földházi Gergő Férfi / Kajak 1 Gergő
Földházi Gergő
Rajtszám: 133
Hajó típusa: Férfi / Kajak 1
Hajóegység neve: Gergő
134 Lukács József Férfi / SUP Lusta
Lukács József
Rajtszám: 134
Hajó típusa: Férfi / SUP
Hajóegység neve: Lusta
135 Fischer Janka Női / SUP Babszi
Fischer Janka
Rajtszám: 135
Hajó típusa: Női / SUP
Hajóegység neve: Babszi
136 Tóth Petra, Urbán Zsombor Vegyes csapat / Kajak Nevezünk és evezünk
Tóth Petra, Urbán Zsombor
Rajtszám: 136
Hajó típusa: Vegyes csapat / Kajak
Hajóegység neve: Nevezünk és evezünk
138 Bakos Petra, Urban Szonja Vegyes csapat / Kajak Calma señoritas
Bakos Petra, Urban Szonja
Rajtszám: 138
Hajó típusa: Vegyes csapat / Kajak
Hajóegység neve: Calma señoritas
140 Komonszky Zoltán Férfi / Kajak 1 Puffin
Komonszky Zoltán
Rajtszám: 140
Hajó típusa: Férfi / Kajak 1
Hajóegység neve: Puffin
141 Bácskai Andrea, Bodoni János, Bodoni Tünde, Éder Imre, Fábián Magdolna, Hegedüs Hajnalka, Hegedüs Zoltán, Hetei Ildikó, Horváth Antal, Horváth Antalné, Péter Zoltán, Sárkány Tímea Izabell, Szecsődi Zoltán, Tóth Gyula, Tóth Ilona Gabriella, Verbánszky János Vegyes csapat / Sárkányhajó 20-as Zoltek Dragons
Bácskai Andrea, Bodoni János, Bodoni Tünde, Éder Imre, Fábián Magdolna, Hegedüs Hajnalka, Hegedüs Zoltán, Hetei Ildikó, Horváth Antal, Horváth Antalné, Péter Zoltán, Sárkány Tímea Izabell, Szecsődi Zoltán, Tóth Gyula, Tóth Ilona Gabriella, Verbánszky János
Rajtszám: 141
Hajó típusa: Vegyes csapat / Sárkányhajó 20-as
Hajóegység neve: Zoltek Dragons
142 Lenkovics Ivett Női / SUP lopjukelahajót
Lenkovics Ivett
Rajtszám: 142
Hajó típusa: Női / SUP
Hajóegység neve: lopjukelahajót
144 Berkes Andrea Női / SUP Andabee
Berkes Andrea
Rajtszám: 144
Hajó típusa: Női / SUP
Hajóegység neve: Andabee
145 Nagy Zoltán Férfi / SUP Zozi
Nagy Zoltán
Rajtszám: 145
Hajó típusa: Férfi / SUP
Hajóegység neve: Zozi
146 Nagy-Berzsenyi Zsofia, Ruchti Róbert Vegyes csapat / Kajak Ragnarök
Nagy-Berzsenyi Zsofia, Ruchti Róbert
Rajtszám: 146
Hajó típusa: Vegyes csapat / Kajak
Hajóegység neve: Ragnarök